درباره ما

شرکت ساچمه بيژن

با ارائه محصولات برتر در خدمت شما هستیم
ما به شما قول میدهیم که بهترین قیمت را در این بازار رقابتی به شما بدهیم


 

شرکت ساچمه بيژن از سال 1354 براي اولين بار نسبت به طراحي و ساخت و توليد ساچمه تفنگ بادي صد در صد ايراني در کاليبرهاي رايج جهان 0.177 ( mm4.5) 0.22 (mm5.5 ) اقدام و در سال 1360 با همکاري سازمان پژوهشهاي علمي کشور نسبت به توليد ساچمه مزبور توفيق يافت. سازمان مذکور جهت تشويق و قدرداني از زحمات صورت گرفته در امر طراحي و توليد، مراتب را در روزنامه رسمي کشور منتشر نمود. از سال 1374 با ايجاد سالنهاي تيراندازي در سراسر کشور و فراهم شدن بستر مناسب جهت خيل عظيم جوانان در امر تيراندازي حرفه اي و رويارويي با رقباي بين المللي ، اين شرکت مصمم شد نهايت توان خود را بر اساس نياز اصلي کشور و مطابق با استانداردهاي جهاني بکار گيرد ، از اينرو بمنظور ارتقاي سطح کيفي و احساس نياز به تطبيق با فناوري روز دنيا با سعي و تلاش فراوان و با هدف پوشش دادن و از ميان بردن خلاء موجود ، با داشتن سي سال تجربه در اين زمينه قادر به ساخت دستگاهاي ساچمه زني روز جهان در داخل ميهن عزيزمانبعنوان بيژن مچ (Match) گرديد.

اين شرکت همواره حامي محققان ، مدرسين ، مربيان و تيراندازان حرفه اي ايران زمين بوده و کماکان نسبت به پژوهش و تحقيقات علمي در اين زمينه ادامه داده تا همگام با رقباي بين المللي مطرح و ثابت قدم باشد.

50

پکیج ها ارسالی

48

مشتریان راضی


درصد قابلیت های ما

 • صادرات95%
 • استانداردهای جهانی91%
 • کیفیت محصول100%
 • تنوع محصولات97%

سال های فعالیت

 • 1354شروع فعالیت

  شرکت ساچمه بيژن از سال 1354 براي اولين بار نسبت به طراحي و ساخت و توليد ساچمه تفنگ بادي صد در صد ايراني اقدام نمود.
 • 1360 موفقیت در تولید

  در سال 1360 با همکاري سازمان پژوهشهاي علمي کشور نسبت به توليد ساچمه مزبور توفيق يافت.
 • 1374 ايجاد سالنهاي تيراندازي

  از سال 1374 با ايجاد سالنهاي تيراندازي در سراسر کشور و فراهم شدن بستر مناسب جهت خيل عظيم جوانان در امر تيراندازي حرفه اي و رويارويي با رقباي بين المللي ، اين شرکت مصمم شد نهايت توان خود را بر اساس نياز اصلي کشور و مطابق با استانداردهاي جهاني بکار گيرد